טלפון סלולרי Samsung Galaxy S22 Plus SM-S906E/DS 256GB 8GB RAM

 • מק"ט : 3PEGE15N29
 • מחיר: 2,980.00
  מחיר מבצע: 3,215.00
 • אפשרויות:
  מגן מסך סיליקון איכותי נגד שבר כולל הדבקה
  צבע לבחירה בכפוף לזמינות במלאי!
  בחרו צבע
  מגיע לך הטבע חד פעמית במחיר מיוחד!
  בחרו מוצר במבצע
  בחר אפשרות אחת לפחות
אזל המלאי עבור /


תיאור:

* קיימת אפשרות לאיסוף עצמי
*אפשרות ל12 תשלומים (ועד 2 תשלומים ללא ריבית)

* ניתן לשלם גם  בביט,עברה בנקאית,מזומן(יש לסמן העברה בנקאית) 
גר במרכז? תוכל לקבל את המכשיר עוד היום עד הבית עם שליח בעלות של 29 שח בלבד!
(בכפוף לתקנון)

*

כבל usb בלבד
אחריות גט סל
12 חודשי אחריות
*ניתן לשדרג לחבילת זהב הכוללת מטען סופר מהיר! מגן סיליקון+ מגן מסך סיליקון רק ב 199 שח בלבד!
 
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.6‏ אינטש,
נפח אחסון פנימי:256GB,
שנת הכרזה:2022,
ערכת שבבים:Snapdragon 8 Gen 1,
זיכרון RAM:8GB,
רזולוציה:1080x2340‏ פיקסלים,
קצב רענון:Hz‏ 120,
דור:4,
מצלמה:50 + 10 + 12 מגה פיקסל,
משקל:195‏ גרם,תגובות:תקנון אתר
תקנון לשימוש באתר
תעודת אחריות ותקנון תנאי שימוש באתר האינטרנט של my gadget

ניתן לבצע הזמנה/רכישה גם בנייד או בווצאפ . לא כל המוצרים אשר מוצגים באתר זמינים באספקה מיידית בכל אט. ניתן לברר זמינות

מוצר בטלפון 0552-40-30-20 או במייל mygadgetisrael@gmail.com גם בווצאפ (0552-40-30-20)
לקוח יקר!

תנאי שימוש ורכישה
לקוח המבצע פעולה ואו הזמנה ואו רוכש מוצר בחנות ואו באתר מצהיר, כי קרא והבין את התקנון ולא תהיה לו ואו למי מטעמו כל טענה או תביעה כנגד my gadget ואו מי מטעמה.
תנאי שימוש ורכישה אלה מגדירים את זכויות הלקוח וחובותיו בעת הזמנה ורכישת מוצרים בחנות ואו באתר my gadget. אנא קרא אותם בקפידה, מפני שהם מהווים הסכם מחייב בינך לבין הנהלת my gadget. בכל מקום בתנאי שימוש אלה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה בהתאמה.

סריקת האתר והפעלת רובוטי סריקה אסורה בהחלט ומהווה עבירה פלילית. כמו כן, אין להשתמש במידע אשר מוצג באתר אלא אם אושר כך על ידי הנהלת my gadget מראש ובכתב.

האחריות עפ תקנון זה תהא בתוקף רק כשפרטי הלקוח מולאו במלואם באתר האינטרנט וההזמנה אושרה עי my gadget, בצרוף חשבונית קנייה ותעודת האחריות שנשלחה אל הלקוח עם המוצר וכשעל המוצר מודבקות מדבקות הזיהוי של my gadget. ככל שפרטי הלקוח לא מולאו במלואם באתר ואו שמולאו פרטים שגויים, מכל סיבה שהיא, לא תחול האחריות ולא יהא כל תוקף לאחריות ולתנאי ביטול עסקה והחזרת או החלפת מוצרים עפ תעודה זו. למען הסר ספק יובהר, כי ככל שבוצעה רכישה באתר האינטרנט של Cellnow והלקוח מילא את כל הפרטים הנדרשים ומילא אחר כל הוראות התקנון, תהא האחריות עפ תקנון ותעודה זו בתוקף לגבי אותה רכישה באתר, גם ללא חתימת הלקוח עליה.

my gadget שומרת לעצמה את הזכות להגיש תלונה ואו תביעה כנגד כל אדם ואו גוף אשר עבר על הוראות תקנון זה.

אין במידע משום מצג משפטי כלשהוא באשר למוצרים והמחירים ברשת, ואין המידע מהווה הצעה לרכישת המוצרים ואו השירותים.
כמו כן, כל המידע המקצועי המוצג באתר זה הינו בגדר המלצה שיווקית בלבד, ואינו מחייב ואו מחליף יעוץ מקצועי, אישי ופרטני, לכל מקרה לגופו.

המוצרים בבעלות my gadget, כל עוד לא שולמה התמורה המלאה בגינם.

אנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים בחנות ואו באתר יימצאו במלאי. יחד עם זאת, לעיתים מוצרים המוצגים אזלו מהמלאי ועל כן לא ניתן יהיה לספקם כלל, או שניתן יהיה לספקם במועד מאוחר יותר. לפיכך, בקשה לרכישת מוצר כלשהו וביצוע עסקה כפופים לאישורנו שהמוצר אכן מצוי במלאי. אם בוצעה הזמנה באתר והמוצר חסר, תשלח אליך הודעה באמצעות הדואר האלקטרוני או באמצעות הטלפון, הזמנתך תבוטל ואנו כמובן לא נחייב את כרטיס האשראי שלך.

אספקת המוצרים ומתן אחריות תתבצע עפ הוראות תקנון זה, להלן

המוצרים והשירותים המוצעים
my gadget עוסקת בייבוא, שיווק ומכירת מוצרים אלקטרוניים בתחום הסלולר, טבלטים ומוצרים נלווים.

למי נספק את המוצרים
my gadget תספק לכל לקוח את המוצרים שהזמין בחנות ואו באתר, בתנאי שהמוצר שהוזמן מצוי במלאי שבידי my gadget וכן בתנאי שהלקוח שילם במזומן בחנות או שבבעלות הלקוח המזמין כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שבוצעה.
אם המוצרים שהוזמנו אזלו מהמלאי למרות שהם מוצגים בחנות ואו באתר, או שחברת כרטיסי האשראי לא אישרה את החיוב, לא נהיה חייבים לספק ללקוח את המוצרים שהזמין. במקרה זה נשלח אל המזמין הודעה מתאימה בדואר אלקטרוני או טלפונית, ונמנע מחיוב כרטיס האשראי שלו. אם חויבת בטעות, אתה מתבקש להודיע לנו ואנו נדאג לזיכוי מתאים.

הזמנת מוצרים באמצעות השרת המאובטח של my gadget
ביצוע הזמנה של מוצר באתר מחויב ברישום פרטים. הזמנת מוצר אינה אפשרית ללא רישום מדויק של כל פרטי מבצע הפעולה, כגון שם פרטי ושם משפחה, טלפון,רחוב, מס' הבית, ישוב, מיקוד , ת.ד. (אם קיים) כתובת דואר אלקטרוני, פרטי כרטיס אשראי.כמו כן צריך מבצע הפעולה לבחור שם משתמש וסיסמא - ללא כל אלה הוא לא יוכל המזמין להשלים את הזמנת המוצר כהלכה. יש להקפיד על מסירת פרטים נכונים ומדויקים, זאת על מנת למנוע תקלות בהליך ההזמנה. אפשר ש- Cellnow תשתמש בדואר האלקטרוני, עפ שיקול דעתה, ביידוע המזמין אודות מצב ההזמנה, ולכן יש צורך להכניס דואר אלקטרוני עדכני ופעיל. מסירת פרטים שגויים תוביל לעיכוב ההזמנה ואף לביטולה במידת הצורך. לידיעתך, הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה ומהווה הפרה יסודית של תקנון זה.
אם זו הפעם הראשונה שאתה מזמין מוצרים מ- my gadget, תוכל לבחור סיסמה, ולהזין אותה במקום המיועד לכך באתר.
לאחר שביצעת הזמנה דרך השרת המאובטח של my gadget, ישלח אליך בדואר אלקטרוני אישור ראשוני על קליטת פרטי הזמנתך.
לתשומת לבך אישור זה אינו מחייב את my gadget לספק את המוצרים שהזמנת, והוא מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת בלבד.
רק לאחר ש- my gadget תוודא שכרטיס האשראי שלך תקף והמוצר מצוי במלאי שבידיה, ישוגר אליך אישור סופי בדבר ביצוע ההזמנה.
לידיעתך הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית. כל העושה כן, ייפתחו נגדו הליכים פליליים ואזרחיים. האמור נכון גם לגבי שימוש בפרטי כרטיס אשראי של אדם אחר, ללא ידיעתו ו או הסכמתו. my gadget רשאית שלא לכבד הזמנה שמבצעה ביקש לחייב כרטיס אשראי שאינו על שמו.

הזמנה משובשת
כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת באתר, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. my gadget לא תספק את המוצרים שהזמנת, אם ההזמנה לא נקלטה במחשביה, או אם נקלטה באופן משובש, וזאת גם אם מקור התקלה הוא במחשבי my gadget. אם לא תקבל אישור על קליטת ההזמנה בתוך יומיים מביצועה, יש להניח כי חלה בה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנה אלינו.

פרטים אישיים
אם בעת ביצוע ההזמנה באתר תמסור פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה ישמרו במאגר המידע המאובטח של my gadget. למרות שאינך חייב לפי החוק למסור לנו פרטים אלה, לא נוכל לטפל בהזמנתך בלעדיהם. my gadget לא תעביר את פרטיך האישיים לגורמים אחרים, אבל אתה מסכיםמה בעצם הרשמתך ואו רכישה באתר, כי my gadget רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני שיכלול מידע על שירותיה, מבצעים והנחות ב- my gadget, חידושים באתר, אירועים מיוחדים בתשלוםשאינם בתשלום (השתלמויות ואו סדנאות ואו כנסים ואו הופעות ואו מסיבות וכו') וכיוב.
כמו כן, תשתמש my gadget בפרטים שתמסור לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים. במקרה זה, הנתונים לא יתייחסו אליך אישית ולא יזהו אותך.

מקרים בהם רשאית my gadget לבטל עסקה
למרות האמור בתנאי השימוש והרכישה שלעיל, my gadget תהא רשאית לבטל עסקה בכל אחד מהמקרים שלהלן, גם מקום בו הלקוח לא מילא את מלוא הפרטים כנדרש באתר ואו מילא פרטים שגויים, מבלי שתהא ללקוח כל טענה ואו תביעה ואו זכות לפיצוי כלשהו במקרה של טעות בפרסום המוצר בחנות ואו באתר; במקרה של טעות בפרסום מחיר המוצר בחנות ואו באתר; במקרה שאזל המלאי; במקרה של שיבוש מועד המשלוח כתוצאה מכח עליון; אם בעת ביצוע ההזמנה באתר נמסרו פרטים שגויים ואו שנציג my gadget אינו מצליח ליצור קשר עם המזמין.

מועד אספקה
my gadget תספק את המוצרים שהזמנת באתר בתוך 14 ימי עסקים ממועד הזמנתך, אלא אם צוין אחרת. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון - חמישי, ואינו כולל את הימים שישי, שבת, ערבי חג וחג.
אם ביקשת שהמוצרים ישוגרו אליך באמצעות שליח, הם יגיעו אליך בתוך 7 ימי עסקים, כאמור לעיל.
my gadget לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה - כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

מחירים
המחירים המוצגים באתר כוללים מעמ, אלא אם כן צוין לידם במפורש אחרת.
המחירים אינם כוללים דמי טיפול, אריזה ומשלוח, אלא אם כן צוין לידם במפורש אחרת.
my gadgetw רשאית לעדכן את מחירי המוצרים בחנות ואו באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה.
לתשומת לבך למרות שאנו מקפידים לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. במקרה זה נפנה אליך לאחר שביצעת את הזמנתך, נודיע לך מהו המחיר הנכון של המוצר ונאפשר לך לאשר, כי אתה מבקש לרוכשו במחיר הנכון. אם לא תאשר זאת בתוך שלושה ימים - או אם תסרב לרכוש את המוצר במחירו הנכון - לא נהיה חייבים לספקו לך, ובמקרה זה לא תהיינה לך כל טענות ואו דרישות ואו תביעות כלפי my gadget.

תנאי תשלום
my gadget תגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנת באתר ודמי הטיפול והמשלוח באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת. כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד, או במספר התשלומים שציינת בתוספת ריבית עפ טבלת התשלומים המפורסמת באתר ואו בחנות, או בקרדיט עפ הריבית הנגבית עי חברת האשראי, החל ממועד החיוב החודשי הקרוב.
my gadget מכבדת את רוב כרטיסי האשראי, למעט אמריקן אקספרס, דיינרס וכרטיסי תייר (חוץ).

דמי טיפול, אריזה ומשלוח
my gadget רשאית לשנות את דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. התשלום עבור דמי טיפול, אריזה ומשלוח התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך הרכישה.

ביטול עסקה והחזרת או החלפת מוצרים
הלקוח רשאי להחזיר את המוצרים שרכש ב- my gadget תוך 14 יום מיום קבלתם,
כדי להחזיר את המוצרים על הלקוח לשלוח אותם על חשבונו ובאריזתם המקורית בלבד, כשהיא סגורה בלבד וללא שבוצע כל שימוש במוצר ובצירוף חשבונית הקניה ותעודת האחריות שקיבל והודעה בכתב על החזרתם, בתוך 14 הימים.

לאחר החזרת המוצרים תשלח אל הלקוח תעודת זיכוי שוות ערך למחיר ששילם עבורם (לא כולל דמי טיפול ומשלוח) או מחיר המוצרים במועד ההחזרה - הזול מבניהם, ובניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מהמחיר ששולם או 100 ₪ - הנמוך מביניהם.
אינך רשאי להחזיר או להחליף מוצרים שאריזתם המקורית נפתחה, אלא אם התברר שנפל בהם פגם בייצור.
כמו כן, לא ניתן להחזיר ואו להחליף מוצר שנעשה בו שימוש ולא ניתן להחזיר ואו להחליף מוצר שנרכש כיד שניה ואו כמוצר מחודש, באופן גורף, מכל סיבה שהיא.
למען הסר ספק מובהר, כי בהחזרת מוצר ניתן לקבל תעודת זיכוי בלבד. כמו כן, אין החלפות או החזרות על מבצעים,SALE, יד שניה, או מוצרים מחודשים.
במקרה ונפל במוצר פגם בייצור, הנך רשאי לשלוח את המוצר על חשבונך בתוך 14 ימים מיום קנייתך, בצירוף חשבונית ותעודת האחריות וכן מכתב המפרט אם ברצונך להחזירו ולקבל תעודת זיכוי שוות ערך למחיר המוצר אותו שילמת, או להחליפו במוצר דומה. אם בחרת להחזיר את המוצר, my gadget תשלח אליך תעודת זיכוי בתוך 14 ימי עסקים מקבלת המוצר בסניף, התואמת את חשבונית קנייתך.
בכל מקרה, דמי הטיפול והוצאות המשלוח לא יוחזרו. אם בחרת להחליף את המוצר, my gadget תשלח אליך בשנית את המוצר על פי הזמנתך המקורית, בכפוף למלאי הקיים.
אם אבד או נפגע המוצר במהלך שילוחו ל- my gadget, יישא המזמין באחריות המלאה לכך.

אחריות
my gadget תצא ידי חובתה כלפי הלקוחה מזמין עם מסירת המוצרים שהוזמנו למשלוח בבית דואר בישראל. my gadget לא תישא באחריות כלפי הלקוח בגין תקלות או שיבושים במשלוח, ובלבד שציינה על גבי החבילה את השם והכתובת כפי שהופיעו בהזמנה.
my gadget אינה אחראית על תאימות המוצרים לחברות הסלולר השונות (נותנות השירותים) ואינה מחויבת ואחראית למפרטים הטכניים המוצגים באתר ולאופן תפעולם ותפקודם. מידע זה יש לברר אל מול היצרנים ואו נותני השירותים (חברות הסלולר השונות).
my gadget מוציאה מפתחה מוצרים שהם תקינים וארוזים למשלוח, ואין לה כל אחריות לגבי הגעת המוצרים מרגע שנימסר המוצר לסניף הדואראו לחב' השליחויות, בגין שבר או אובדן או תקלה במוצר.
דרך כלל, אין כל אחריות על מוצרים נלווים, אלא אם כן צוין במפורש אחרת.

תנאי האחריות
1. האחריות הינה על תוכנת ההפעלה של המוצר (טלפונים סלולריים וטאבלטים) בלבד וכן עדכוני גרסה במהלך השנה הראשונה שינתנו ללא עלות.
2. האחריות על המוצרים השונים אינה כוללת את עלות הובלתם לתיקון במעבדה ואו חזרה ללקוח.
3. לכל מוצר תקופת אחריות שונה, כפי המצוין בתעודת האחריות,ואם נרכש באתר האינטרנט - כפי המצוין ברשימת הפרטים הטכניים של המוצר באתר.
4. למוצרים יד שניה אין אחריות.
5. בכל מקרה, האחריות אינה כוללת כל בעיהתקלהפגם בכבל פלאט, כל בעיהתקלהפגם במסך מגע או מסך אחר, כל בעיהתקלהפגם בלוח הראשי (לוח אם), כל בעיהתקלהפגם בשקע טעינה, כל שברקרע מכל סוג שהוא, כל נזק שנגרם כתוצאה מנפילה או חבטה, רטיבות וקורוזיה. כמו כן האחריות אינה כוללת אחריות על שירותי תיקונים שניתנו עי טכנאים ואו מתקנים ואו מעבדה אחרים שאינם מטעם my gadget.
6. האחריות לא תחול בכל אחד מהמקרים הבאים בשימוש שלא עפ הוראות השימוש ואו שימוש בלתי סביר במוצר (שימוש בלתי סביר יקבע עי my gadget בלבד); נזק שנגרם בזדון ואו ברשלנות הלקוח; נזק שנגרם כתוצאה מכח עליון (לרבות שריפה, מים, נוזלים, פגיעת ברק, קצר חשמלי ואו מפל מתח חשמלי ואו מכת חשמל וכו').
7. האחריות אינה חלה על שנאים וספקי כח, מטענים, כבל USB, אוזניות ואביזרים נלווים. כמו כן, האחריות אינה חלה על כל נזק משני ואו תוצאתי.
8. כל תקלה שתתגלה במוצר והיא בתוקף האחריות, משך זמן התיקון יהא עד 60 ימי עסקים.
9. תוקף האחריות מותנה בהצגת תעודת האחריות + חשבונית קניה ומדבקות זיהוי של my gadget בלבד.
10. my gadget אינה מספקת מוצרים חלופיים בתקופת השארת המוצר לתיקון.
11. בכפוף לאמור בתקנון זה, תהא תקופת האחריות לסוללות למכשיר חדש - 6 חודשים, למכשיר מחודש - 3 חודשים, למכשיר יד שניה - אין אחריות.
12. מרגע שהוסרו הניילונים העוטפים את המוצר ואו בוצע שימוש כלשהו במוצר (לרבות גלישה באינטרנט ואו שיחת טלפון ממכשיר סלולרי), ייחשב המוצר כמשומש.
13. תוקף האחריות יתבטל לאלתר בכל אחד מהמקרים הבאים במידה והמוצר טופלתוקן במעבדה אחרת שאינה מעבדת הבית של my gadget ואו עי כל מאן דהו (לרבות בעל המוצר); בעת החלפת עדכוני גרסהתוכנה באופן עצמאי; צריבת שפה שאינה תקינה ואו מחיקת עברית; נעילת מכשיר ואו המוצר (במיוחד כשמדובר במכשיר סלולרי) הגיע לתיקון במעבדתנו במצב JTAG.
14. הלקוח מאשר בזאת, כי קיימת אפשרות שבעת ביצוע תיקון כלשהו במעבדה, אפשר שיימחקו קבצים (תמונות, אימיילים, אנשי קשר, אפליקציות וכו') ואו מידע כזה או אחר ולא תהיינה ללקוח כל טענות ואו תביעות מאת my gadget ואו מי מטעמה בקשר לכך.
השירות באתר my gadget ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS). לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי my gadget בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ודרישותיך והגלישה באתר על אחריות הגולש בלבד.
my gadget אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי my gadget, נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר - אצל my gadget או אצל
מי מספקיה.

שרותי תיקונים הובלות
my gadget מספקת שירותי תיקונים במעבדה בסניף החנות בהגעה פיזית ולא באמצעות משלוח בכל צורה שהיא.
האחריות על המוצרים השונים אינה כוללת את עלות הובלת המוצרים למעבדה וחזרה ללקוח.

אבטחה
האתר מוצפן ומאובטח לפי התקנים הקיימים בשוק הסחר האלקטרוני.
כל פעולה שמבוצעת באתר הכוללת העברה של נתונים בכלל, ופרטים כגון שם משתמש וסיסמה, פרטים אישיים, פרטי כרטיס אשראי בפרט, מוגנת עי התקנים המחמירים ביותר.
my gadget השקיעה ממיטב משאביה להגן על פרטי לקוחותיה, אך לא תהיה אחראית על כל נזק שייגרם כתוצאה מכשל כלשהו במערכת האבטחה.

דין ושיפוט
הדין החל על הזמנתך ותקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד וסמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז מרכז בלבד.

כללי
אנו נשמח לענות לכלשאלה ספציפית ולמסור כל מידע מקצועי מדויק בסניפי הרשת ובמספרי הטלפון המצוינים בתקנון זה ואו באתר.
עם ביצוע הזמנה ואו רכישה בחנות ואו באתר האינטרנט של my gadget, מאשר הלקוח באופן בלתי חוזר ובלתי מסויג את תנאי הרכישה, תנאי האחריות ואת התקנון הנל.

הגבלת גיל
1. המשתמש מצהיר ומאשר כי הוא כשיר לביצוע הרכישות ורשאי להתקשר בהן עם החנות.
1.1. משתמש אשר הוא קטין (מתחת לגיל 18), מצהיר ומאשר כי הרכישה שהוא מבצע היא מסוג הפעולות שדרכם של קטינים בגילו לבצע ו/או שקיבל את הסכמת אפוטרופסיו הטבעייםו/או החוקיים לביצועה.
1.2. הקניה מותנית בהרשמה לאתר ומסירת פרטים אישיים מלאים, נכונים אמיתיים ומדויקים, הכוללים שם, מס' טלפון וכתובת דואר אלקטרוני תקינה וכו.
1.3. השלמת הליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה בטלפון ו/או באמצעות דואר אלקטרוני של הלקוח תוך 48 שעות ממועד ביצוע ההזמנה, וכן בכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי בעת השלמת הליך המכירה.
1.4 במידה והמוצר חסר במלאי אצל הספק היבואן או עיקוב במשלוח ישלח דואר אלקטרוני.

my gadget שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מחירי המוצרים, את תנאי התקנון ואת תנאי האחריות, בכל עת ועפ שיקול דעתה הבלעדי.